Türkiye Lokasyon Sanal Sunucularda Eski Fiyat Tarifelerinin Güncellenmesi Hk.

Değerli Müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği gibi 2022 yılının 1.(Ocak ayı) 2.(Nisan ayı) ve 4.(Eylül ayı) çeyreğinde Elektrik başta olmak üzere verimerkezi hizmetlerini etkileyen çeşitli unsurlara zam yapılmıştı. Yapılan zamlar neticesinde sitemizde yayınladığımız Türkiye lokasyon sanal sunucu hizmet fiyatlarımızı ... Devamını Oku »

3rd Jan 2023
Fransa - Almanya Lokasyon Hizmetlerde Yapılan Zorunlu Fiyat Değişikliği Hk.

Değerli müşterilerimiz, 1-) OVH verimerkezi aracılığıyla Fransa, Almanya, İngiltere vb. ülkelerden multi olarak sağladığımız hizmetlerde fiyat güncellemesi yapılmıştır. 2-) Hetzner verimerkezi aracılığıyla Almanya ve Finlandiya ülkelerinden sağladığımız hizmetlerde fiyat güncellemesi yapılmıştır. Fiyat ... Devamını Oku »

27th Oct 2022
07.04.2022 Türkiye Lokasyon Elektrik Fiyatlarındaki %40 Artış

Değerli müşterilerimiz, 2022 Nisan ayı içerisinde sanayi elektriğine uygulanan zamlı tarife sebebiyle Türkiye lokasyonda hizmet verdiğimiz verimerkezi, enerji maliyetlerine %40 zam uygulamış durumdadır. Bu bağlamda Türkiye lokasyon; Dedicated Server, Cloud&VDS Server, Co-Location, Kabin Kiralama hizmetlerine belirli bir oranda ... Devamını Oku »

7th Apr 2022
01.01.2022 EPDK Tarafından Açıklanan Elektrik Zamları Hakkında

Değerli müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği gibi yeni yılın ilk saatlerinde EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu), Resmi Gazete'de yayımlanan 2022 yeni elektrik zammını paylaştı.Bu neticede Türkiye lokasyon üzerinde sunduğumuz hizmetlerde fiyat güncellemeleri yapacağımızı üzülerek paylaşmak istiyoruz.Yapacağımız ... Devamını Oku »

2nd Jan 2022
cPanel & Litespeed & Plesk & DirectAdmin Lisans Fiyatlarında Güncelleme

Değerli Müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği üzere cPanel L.L.C şirketi sağladığı lisanslar için yıllık döngülerde yeni fiyat güncellemeleri yayınlamaktadır.Bu neticede aşağıda liste halinde verilen lisanslı ürünlerin fiyatları hem döviz bazında hemde gelen yeni zamlar neticesinde güncellenmiştir: cPanel ... Devamını Oku »

2nd Jan 2022
İki Aşamalı Doğrulama Hakkında

Değerli müşterilerimiz, Güvenliğiniz için müşteri paneliniz üzerinden 2 aşamalı doğrulama sistemini aktif etmenizi öneriyoruz. https://www.sahinnetwork.com/panel/clientarea.php?action=security adresinden ilgili bağlantıya ulaşabilir ve aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz. IOS ya da android cihazlarınıza ... Devamını Oku »

21st Oct 2021
Sahinnetwork Yeni Ofisine Taşınıyor!

Değerli Müşterilerimiz, Sahinnetwork ekibi olarak, sizlere daha iyi ve daha verimli hizmet verebilmek adına ofisimizi taşıyoruz.Taşınmamız sırasında eski ofisimizden destek vermeye devam edeceğiz.Bu aşamada sabit telefonumuza ara ara erişemeyebilirsiniz.Hızlı iletişim için ticket ve mail sistemini kullanmanızı rica ... Devamını Oku »

12th Jul 2021
OVH Verimerkezindeki Yangın Hakkında

10.03.2021 tarihinde saat 03:00-04:00 sularında Fransa-OVH Verimerkezi'nin Strasbourg bölgesinde çıkan yangın sebebiyle 4 farklı bölgedeki sunuculara erişim sağlanamamaktadır.Bunun neticesinde kısmi olarak sanal sunucu hizmetlerine, hosting hizmetlerine erişim sağlanamamaktadır.Hosting hesaplarının güncel yedekleri ... Devamını Oku »

10th Mar 2021
T.C Kimlik Numaranız ve Adresiniz Hakkında

Fatura işlemleri için lütfen T.C ve Açık Adres bilgilerinizi sisteme giriniz.Değerli müşterilerimiz, fatura işlemlerinizin tamamlanabilmesi için lütfen T.C Kimlik numaranızı ve açık adresinizi doğru bir şekilde sisteme giriniz. Aksi halde bilgiler sisteme girilene kadar hizmetiniz askıya alınabilir.Anlayışınız ve ilginiz ... Devamını Oku »

22nd Jun 2016
Kredi Kartı ile Ödeme Yapıp Kişisel Bilgilerini Sisteme Girmeyen Müşterilerimizin Dikkatine!

Merhaba değerli müşterilerimiz.Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için T.C,Açık adres ve diğer bilgilerinizi müşteri panelinize eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.Ödeme sonrasında fatura işlemlerinin tamamlanabilmesi için bilgilerinizi doğrulamanızı rica ederiz.Aksi halde T.C ve açık adresini eksik/yanlış giren ... Devamını Oku »

8th Jun 2016