07.04.2022 Türkiye Lokasyon Elektrik Fiyatlarındaki %40 Artış

Değerli müşterilerimiz, 2022 Nisan ayı içerisinde sanayi elektriğine uygulanan zamlı tarife sebebiyle Türkiye lokasyonda hizmet verdiğimiz verimerkezi, enerji maliyetlerine %40 zam uygulamış durumdadır. Bu bağlamda Türkiye lokasyon; Dedicated Server, Cloud&VDS Server, Co-Location, Kabin Kiralama hizmetlerine belirli bir oranda ... Devamını Oku »

7th Apr 2022
01.01.2022 EPDK Tarafından Açıklanan Elektrik Zamları Hakkında

Değerli müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği gibi yeni yılın ilk saatlerinde EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu), Resmi Gazete'de yayımlanan 2022 yeni elektrik zammını paylaştı.Bu neticede Türkiye lokasyon üzerinde sunduğumuz hizmetlerde fiyat güncellemeleri yapacağımızı üzülerek paylaşmak istiyoruz.Yapacağımız ... Devamını Oku »

2nd Jan 2022
cPanel & Litespeed & Plesk & DirectAdmin Lisans Fiyatlarında Güncelleme

Değerli Müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği üzere cPanel L.L.C şirketi sağladığı lisanslar için yıllık döngülerde yeni fiyat güncellemeleri yayınlamaktadır.Bu neticede aşağıda liste halinde verilen lisanslı ürünlerin fiyatları hem döviz bazında hemde gelen yeni zamlar neticesinde güncellenmiştir: cPanel ... Devamını Oku »

2nd Jan 2022
04.01.2022 Tarihi itibari ile yapılacak olan Alan Adı Fiyat Güncellemeleri Hakkında

Değerli Müşterilerimiz, Partnerliğini yürüttüğümüz alan adı kayıt firmasının son paylaştığı güncelleme neticesinde; dalgalı ve yüksek döviz kuru sebep gösterilerek alan adlarına yaklaşık %100 oranında zam uygulandığını üzülerek sizlere bildirmek isteriz.Register firma ile görüşmelerimiz devam etmekte olup ... Devamını Oku »

2nd Jan 2022
Almanya ve Fransa Lokasyon üzerinden sağlanan hizmetlerde yapılan zorunlu fiyat güncellemesi hakkında

Değer müşterilerimiz, Sizlerinde bildiği üzere Türk Lirası para birimimiz Euro para birimi karşısında son çeyrekte yaklaşık %50'nin üzerinde değer kaybı yaşamıştır. Yaşanan bu değer kaybına rağmen kısmen 11. Ay'ın sonlarına kadar birçok müşterimizin ürün fiyatlarında değişikliğe gidilmemişti. 11.Ay'ın ... Devamını Oku »

5th Dec 2021
İki Aşamalı Doğrulama Hakkında

Değerli müşterilerimiz, Güvenliğiniz için müşteri paneliniz üzerinden 2 aşamalı doğrulama sistemini aktif etmenizi öneriyoruz. https://www.sahinnetwork.com/panel/clientarea.php?action=security adresinden ilgili bağlantıya ulaşabilir ve aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz. IOS ya da android cihazlarınıza ... Devamını Oku »

21st Oct 2021
Sahinnetwork Yeni Ofisine Taşınıyor!

Değerli Müşterilerimiz, Sahinnetwork ekibi olarak, sizlere daha iyi ve daha verimli hizmet verebilmek adına ofisimizi taşıyoruz.Taşınmamız sırasında eski ofisimizden destek vermeye devam edeceğiz.Bu aşamada sabit telefonumuza ara ara erişemeyebilirsiniz.Hızlı iletişim için ticket ve mail sistemini kullanmanızı rica ... Devamını Oku »

12th Jul 2021
OVH Verimerkezindeki Yangın Hakkında

10.03.2021 tarihinde saat 03:00-04:00 sularında Fransa-OVH Verimerkezi'nin Strasbourg bölgesinde çıkan yangın sebebiyle 4 farklı bölgedeki sunuculara erişim sağlanamamaktadır.Bunun neticesinde kısmi olarak sanal sunucu hizmetlerine, hosting hizmetlerine erişim sağlanamamaktadır.Hosting hesaplarının güncel yedekleri ... Devamını Oku »

10th Mar 2021
Sanal sunucu hizmetlerinde otomasyon çalışması hakkında

Değerli müşterilerimiz, Bildiğiniz gibi Fransa lokasyon üzerinden sağladığımız sanal sunucu hizmetlerinde otomatik kurulum seçeneği bulunmuyor.Almanya lokasyon'da ve Türkiye Lokasyon'da otomatik kurulum sistemi bulunurken sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Fransa lokasyonuda bu otomasyona dahil etmek istedik.Bu sebeple ... Devamını Oku »

27th Feb 2021
cPanel lisanslarına yapılan zam hakkında

Değerli müşterilerimiz, 2021 itibari ile cpanel lisans fiyatları, cpanel şirketi tarafından güncellenmiştir.Bu bağlamda döviz kurunada bağlı olarak;  cPanel Admin Cloud (VPS Lisans - 5 Domain Limit) **      --> +15-20 TL fark cPanel Pro Cloud (VPS Lisans - 30 Domain Limit) ** cPanel Premier Cloud (VPS Lisans - 100 Domain ... Devamını Oku »

15th Dec 2020