Kart ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği getirilmiştir.

Değerli müşterilerimiz,Uzun zamandır sizlerden kredi kartına taksit konusunda yoğun talepler almaktaydık. Gelen taleplerin fazlalığını değerlendirerek taksitli ödeme yapılmasına olanak sağlanması gerektiğine karar verdik.Kredi kartı ile yapacağınız fatura ödemelerinizde ve yeni alışverişleriniz artık taksitli bir ... Devamını Oku »

6th Jun 2018
Önemli ! Windows Güncellemeleri Hakkında

Değerli müşterilerimiz,Windows işletim sistemine sahip sunucuları kullanan müşterilerimizin, sunucularını windows update aracılığıyla full bir şekilde güncellemelerini önemle duyuruyoruz. Aksi halde bağlantı problemlerine ve çeşitli sistem açıklarına maruz kalabilirsiniz. Problem yaşayan müşterilerimiz TİCKET sistemi ... Devamını Oku »

11th May 2018
Windows 2008 Hakkında Önemli Uyarı - Lütfen okuyunuz.

WanaCrypt0r 2.0 adlı virüs yakın zamanda tüm güncel olmayan windows 2008 işletim sistemli sunuculara bulaşmaktadır. Ardından tüm veriler şifrelenmektedir. Bu durumu engellemek için windows update sistemini açarak yeni çıkan güncellemeleri yapmanızı rica ederiz. Aksi taktirde sunucunuzdaki önemli veriler WanaCrypt0r 2.0 adlı ... Devamını Oku »

13th May 2017
T.C Kimlik Numaranız ve Adresiniz Hakkında

Fatura işlemleri için lütfen T.C ve Açık Adres bilgilerinizi sisteme giriniz.Değerli müşterilerimiz, fatura işlemlerinizin tamamlanabilmesi için lütfen T.C Kimlik numaranızı ve açık adresinizi doğru bir şekilde sisteme giriniz. Aksi halde bilgiler sisteme girilene kadar hizmetiniz askıya alınabilir.Anlayışınız ve ilginiz ... Devamını Oku »

22nd Jun 2016
Kredi Kartı ile Ödeme Yapıp Kişisel Bilgilerini Sisteme Girmeyen Müşterilerimizin Dikkatine!

Merhaba değerli müşterilerimiz.Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için T.C,Açık adres ve diğer bilgilerinizi müşteri panelinize eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.Ödeme sonrasında fatura işlemlerinin tamamlanabilmesi için bilgilerinizi doğrulamanızı rica ederiz.Aksi halde T.C ve açık adresini eksik/yanlış giren ... Devamını Oku »

8th Jun 2016
Artık kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz ! (3d Secure)

Artık kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz ! (3d Secure)Merhaba değerli müşterilerimiz! Artık 3d secure sistemiyle ödemelerinizi kredi kartınız üzerinden tamamen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Kredi kartıyla ödeme yapabilmek için şu adımları takip edin :1-> Öncelikle müşteri panelinizdeki faturalarım menüsüne ... Devamını Oku »

13th Apr 2016

Powered by WHMCompleteSolution