Sanal sunucu hizmetlerinde otomasyon çalışması hakkında

Değerli müşterilerimiz, Bildiğiniz gibi Fransa lokasyon üzerinden sağladığımız sanal sunucu hizmetlerinde otomatik kurulum seçeneği bulunmuyor.Almanya lokasyon'da ve Türkiye Lokasyon'da otomatik kurulum sistemi bulunurken sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Fransa lokasyonuda bu otomasyona dahil etmek istedik.Bu sebeple ... Devamını Oku »

27th Feb 2021
cPanel lisanslarına yapılan zam hakkında

Değerli müşterilerimiz, 2021 itibari ile cpanel lisans fiyatları, cpanel şirketi tarafından güncellenmiştir.Bu bağlamda döviz kurunada bağlı olarak;  cPanel Admin Cloud (VPS Lisans - 5 Domain Limit) **      --> +15-20 TL fark cPanel Pro Cloud (VPS Lisans - 30 Domain Limit) ** cPanel Premier Cloud (VPS Lisans - 100 Domain ... Devamını Oku »

15th Dec 2020
Windows 7 - 2008 BlueKeep Güvenlik Açığı - DİKKAT!

Değerli Müşterilerimiz,Yakın tarihte Microsoft tarafından duyurulan BlueKeep güvenlik açığı ile ilgili sizleri bilgilendirmek istedik.Mevcut açık sayesinde RDP (uzak masaüstü) portu üzerinden şifre olmadan sunucularınıza giriş yapılabileceği ihtimalinin olduğunu önemle belirtmek isteriz.Peki bunun için ne yapılabilir?- ... Devamını Oku »

22nd May 2019
TEB Hesabımız Aktiftir

Değerli müşterilerimiz,

Türkiye Ekonomi Bankası hesabımız aktif edilmiştir.

TEB hesabımıza ve diğer tüm hesaplara ulaşmak için için; https://www.sahinnetwork.com/banka-hesap-bilgileri.php adresini ziyaret edebilirsiniz

15th Apr 2019
Kart ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği getirilmiştir.

Değerli müşterilerimiz,Uzun zamandır sizlerden kredi kartına taksit konusunda yoğun talepler almaktaydık. Gelen taleplerin fazlalığını değerlendirerek taksitli ödeme yapılmasına olanak sağlanması gerektiğine karar verdik.Kredi kartı ile yapacağınız fatura ödemelerinizde ve yeni alışverişleriniz artık taksitli bir ... Devamını Oku »

6th Jun 2018
Önemli ! Windows Güncellemeleri Hakkında

Değerli müşterilerimiz,Windows işletim sistemine sahip sunucuları kullanan müşterilerimizin, sunucularını windows update aracılığıyla full bir şekilde güncellemelerini önemle duyuruyoruz. Aksi halde bağlantı problemlerine ve çeşitli sistem açıklarına maruz kalabilirsiniz. Problem yaşayan müşterilerimiz TİCKET sistemi ... Devamını Oku »

11th May 2018
Windows 2008 Hakkında Önemli Uyarı - Lütfen okuyunuz.

WanaCrypt0r 2.0 adlı virüs yakın zamanda tüm güncel olmayan windows 2008 işletim sistemli sunuculara bulaşmaktadır. Ardından tüm veriler şifrelenmektedir. Bu durumu engellemek için windows update sistemini açarak yeni çıkan güncellemeleri yapmanızı rica ederiz. Aksi taktirde sunucunuzdaki önemli veriler WanaCrypt0r 2.0 adlı ... Devamını Oku »

13th May 2017
T.C Kimlik Numaranız ve Adresiniz Hakkında

Fatura işlemleri için lütfen T.C ve Açık Adres bilgilerinizi sisteme giriniz.Değerli müşterilerimiz, fatura işlemlerinizin tamamlanabilmesi için lütfen T.C Kimlik numaranızı ve açık adresinizi doğru bir şekilde sisteme giriniz. Aksi halde bilgiler sisteme girilene kadar hizmetiniz askıya alınabilir.Anlayışınız ve ilginiz ... Devamını Oku »

22nd Jun 2016
Kredi Kartı ile Ödeme Yapıp Kişisel Bilgilerini Sisteme Girmeyen Müşterilerimizin Dikkatine!

Merhaba değerli müşterilerimiz.Kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için T.C,Açık adres ve diğer bilgilerinizi müşteri panelinize eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.Ödeme sonrasında fatura işlemlerinin tamamlanabilmesi için bilgilerinizi doğrulamanızı rica ederiz.Aksi halde T.C ve açık adresini eksik/yanlış giren ... Devamını Oku »

8th Jun 2016

Powered by WHMCompleteSolution